Odehrané koncerty

2019

12.1.2019 – od 20h Neratovice/soukr. akce


16.2.2019 – od 20h Štěchovice/hasičský ples


  2.3.2019 – od  20h Nučice/ples

16.3.2019 – od 19h Kbely/hasičský ples


19.4.2019 – od 20h Praha/Kamina Boat

26.4.2019 – od 17h Štěchovice/Čaj o páté s Flámem

27.4.2019 – od 8h Velké Popovice/Ringhofferovy trhy

30.4.2019 – od 19h Březová-Oleško/Čáry


11.5.2019 – Praha/klub Kotelna/soukr. akce


8.6.2019 – od 22h Lhota u Dolních Břežan/hasičská zábava

14.6.2019 – od 20h Praha/Kamina Boat

22.6.2019 – od 13h Mníšek p. Brdy/oslavy SDH

29.6.2019 – od 19h Bukovinka/Volvo truck show


13.7.2019 – od 21h Horní Planá/Markétská pouť

20.7.2019 – od 20h Pohoří u Jílového/slavnosti obce


2.8.2019 – od 20h Lipno/kemp u Kukačků

3.8.2019 – od 22h Malá Lečice/festival

10.8.2019 – od 20h  Vacov okr.Vimperk/slavnosti města

24.8.2019 – od 19h Kytín/Kytínské kulturní léto

30.8.2019 – od 20h Trnová/ svatba


6.9.2019 – od 22h Horní Planá/September fest

7.9.2019 –  od 17:50h Praha 9, Letňany/vinobraní

7.9.2019 – od 20h Jílové u Prahy

14.9.2019 – od 17h Nová Role

21.9.2019 – od 8h Kamenice/Ringhofferovy trhy

21.9.2019 – od 14h Velké Popovice/Loučení s létem


26.10.2019 – od 8h Velké Popovice/Ringhofferovy trhy


10.11.2019 – od 15h  Plzeň/Martinské trhy

23.11.2019 – od 19h Unětický pivovar/slavnosti

29.11.2019 – od 18h  Nová Role


06.12.2019 – od 20h  Praha-Klub 66(Radost)/Mikulášská

31.12.2019 – od 18:30h Praha/Kamera Barandov


2018

11.1.2018 – od 20:00 Praha 1 / soukr. akce

13.1.2018 – od 20:00 Praha 3 / U Vodárny

20.1.2018 – od 19:00 Neratovice / ples f.Bosal

10.2.2018 – od 20:00 Horní Planá / masopustní ples

16.2.2018 – od 20:00 Praha 6 / klub Radost

24.2.2018 – od 20:00 Cítoliby / ples

17.3.2018 – od 20:00 Kbely / hasičský ples (se skupinou Holokrci)

24.3.2018 – od 20:00 U vodárny P3

1.4.2018 – od 13:00 Kašperské Hory / náměstí

20.4.2018 – od 20:00 Praha 4 / klub-restaurace Alfa

30.4.2018 – od 19:00 Březová-Oleško / Čarodějnice

 5.5.2018 – od 20:00 U vodárny P3

19.5.2018 – od 19:00 Rynartice-okr.Děčín /soukr. akce

26.5.2018 – od 14:00 Velké Popovice / dětský den

26.5.2018 – od 19:00 Nová Role / festival

9.6. 2018 od 20:00 Lhota u Dolních Břežan / akce hasiči

15.6.2018 od 20:00 Praha 6 / klub Radost

16.6.2018 od 17:00 Jílové u Prahy

23.6.2018 od 14:00 Moravská Třebová / nám.T.G.Masaryka

23.6.2018 od 19:00 Bukovinka / akce Volvo

30.6.2018 od 16:00 Hroznětín / festival

21.7.2018 od 22:00 Kraslice / festival

 3.8.2018 od 23:00 Malá Lečice / festival

 4.8.2018 od 17:00 Nová Pec / Novopecké slavnosti

 4.8.2018 od 20:00 Lipno / kemp u Kukačků

11.8.2018 od 08:00 Velké Popovice / Farmářské trhy

18.8.2018 od 21:00 Bukovinka /  slavnosti 2018

22.8.2018 od 19:00 Horní Planá / náměstí

1.9.2018 od 16:00 Kaplice / slavnosti 2018

8.9.2018 od 16:30 Letňany

22.9.2018 od 19:00 Mělník / soukr.akce

29.9.2018 od 16:00 Mníšek pod Brdy / Pivní festival

7.10.2018  od 12:00 Praha 6 / Břevnovské posvícení

27.102018  od 20:00 Hořovice-Komárov / Ples

2.11.2018 od 20:00 P6 / klub Radost – Halloweenská párty

17.11.2018 od 18:00 Únětice / pivovar-narážení vánočního speciálu

25.11.2018 od 18:00 České Budějovice / nám.Otakara III.

8.12.2018  od  20h  Vacov/Mikulášská zábava

15.12.2018  od  18h           Klobouky/soukr.akce

30.12.2018  od 20h          klub Radost P6/předsilvestrovský Flám


2017

7.1.2017 – od 20:00 Neratovice / ples f.Bosal

14.1.2017 – od 20:00 Nehvizdy / ples

18.1.2017 – od 20:00 Praha 8 – HK.Palmovka

3.2.2017 – od 20:00 Praha 6 – klub Radost

25.2.2017 – od 20:00 Horní Planá / masopustní zábava

3.3.2017 – od 20:00 Praha 8 – HK.Plamovka

24.3.2017 – od 20:00 Praha 6 – klub Radost

25.3.2017 – od 20:00 Velké Popovice / jarní ples

21.4.2017 – od 20:00 Praha 6 – klub Radost

30.4.2017 – od 19:00 Březová-Oleško / čarodějnice 2017

5.5.2017 – od 20:00 Praha 8 – HK.Plamovka

26.5.2017 – od 20:00 Praha 6 – klub Radost

3.6.2017 – od 14:00 Velké Popovice / Dětský den

15.6.2017 – od 20:00 Praha 8 – HK.Palmovka

17.6.2017 – od 19:00 Kašperské Hory / festival

17.6.2017 – od 13:00 Jílové u Prahy

23.6.2017 – od 20:00 Praha 6 – klub Radost

24.6.2017 – od 20:00 Bukovinka / VolvoTruck Show 2017

14.7.2017 – od 20:00 Horní Planá – Markétská pouť 2017

15.7.2017 – od 23:00 Jílové u Prahy / festival

20.7.2017 – od 19:00 České Budějovice / nám.Otakara III.

21.7.2017 – od 18:00 Praha 6 / koupaliště Džbán

22.7.2017 – od 17:00 Cítoliby / náměstí

4.8.2017 – od 21:00 Malá Lečice / festival

5.8.2017 – od 20:00 Březová-Oleško / Lámání prázdnin 2017

10.8.2017 – od 19:00 České Budějovice / nám.Otakara III. (Flám)

12.8.2017 – od 20:00 Vacov – okr.Prachatice/Vacovská pouť 2017

9.9.2017 –  od 17:00 Milešov / festival (..jen Baron & Pára)

15.9.2017 – od 20:00 Praha 6 – klub Radost

16.9.2017 – od 16:00 Nová Role / náměstí

16.9.2017 – od 20:00 Lhota u Dol.Břežan / akce hasičů

23.9.2017 – od 16:00 Velké Popovice – pivovar

13.10.2017 – od 20:00 Praha 6 – klub Radost

14.10.2017 – od 18:00 Vimperk / soukr. akce

10.11.2017 – od 20:00 Praha 3 – restaurace U vodárny

11.11.2017 – od 20:00 Pohoří u Jílového / ples

17.11.2017 – od 18:00 Únětice / pivovar

25.11.2017 –  Česká lípa / Českolipský advent 2017 (čas upřesníme)

1.12.2017 – od 20:00 Praha 6 – klub Radost

30.12. 2017 – od 20:00 Praha 6 – klub Radost


2016

9.1.2016 – od 20:00 Neratovice / ples f.Bosal

29.1.2016 – od 20:00 Praha – klub Radost

30.1.2016 – od 20:00 Horní Planá / masopust

26.2.2016 – od 20:00 Praha – klub Radost

12.3.2016 – od 20:00 Cítoliby okr.Louny / ples

18.3.2016 – od 20:00 Nymburk / Sportovní centrum

19.3.2016 – od 20:00 Hradištko / ples

27.3.2016 – od 13:00 Kašperské Hory / náměstí

22.4.2016 – od 20:00 Praha – klub Radost

23.4.2016 – od 18:00 Skochovice – klub Lávka / soukr.akce

30.4.2016 – od 19:00 Březová – Oleško / čarodejnice 2016

20.5.2016 – od 20:00 Praha – klub Radost

27.5.2016 – od 18:45 Praha – Letňany

4.6.2016 – od 15:00 Velké Popovice / Dětský den

16.6.2016 – od 18:00 Port 62 -Praha / soukromá akce

18.6.2016 – od 20:00 Sokolov – Rudolec / festival

18.6.2016 – od 15:00 Jílové u Prahy / Foodfest

24.6.2016 – od 20:00 Praha – klub Radost

25.6.2016 – od 20:00 Bukovinka u Brna / Volvo Truck Show 2016

2.7.2016 – od 18:00 Hroznětín u K.V. / festival

8.7.2016 – od 19:00 Praha 6 / U Rychtáře – Ruzyně

9.7.2016 – od 22:00 Mirotice / Alšovy dny

13.7.2016 – od 20:00 Praha/ Hudební klub PALMOVKA

15.7.2016 – od 20:30 Horní Planá / Markétská pouť

23.7.2016 – od 22:00 Jílové u Prahy / festival

12.8.2016 – od 19:00 Praha 6 / U Rychtáře – Ruzyně

17.8.2016 – od 20:00 Praha /  Hudební klub PALMOVKA

26.8.2016 – od 18:00 Horní Planá / multižánrový festival

2.9.2016 – od 20:00  Praha-Hudební klub Palmovka

3.9.2016 – od 20:00 Skochovice klub Lávka / soukromá akce

10.9.2016 – od 20:00 Jílové u Prahy / Dny evropské kultury

16.9.2016 – od 20:00 Praha – klub Radost (zahájení sezony)

17.9.2016 – od 20:00 Lhota u Dolních Břežan

24.9.2016 – od 14:00 Velké Popovice / sportovní den

14.10.2016 – od 20:00 Praha – klub Radost

18.10.2016 – od 20:00 (Kamelot-revival) Praha-Hudební klub Palmovka

17.11.2016 – od 18:00 Únětice / narážení vánočního speciálu 13°

18.11.2016 – od 20:00 Praha – klub Radost

26.11.2016 – od 12:30 Česká Lípa /nám. T.G Masaryka

28.11.2016 – od 20.00  Praha – Hudební klub Palmovka

3.12.2016 – od 17:00 Praha / soukromá akce

30.12.2016 od 20.00 Praha – klub Radost – Silvestr v Radosti 2016


2015

10.1.2015 – od 20:00 Neratovice / ples

13.2.2015 – od 20:00 Praha – Radost / Valentýnská zábava

14.2.2015 – od 20:00 Hradištko / ples

28.2.2015 – od 18:00 Praha / soukr. akce

13.3.2015 – od 20:00 Praha – Radost

17.4.2015 – od 20:00 Praha – Radost

30.4.2015 – od 19:00 Březová-Oleško / Čarodějnice 2015

1.5.2015 – od 14:00 Praha / První Pivní Máj 2015

15.5.2015 – od 20:00 Praha – Radost

23.5.2015 – od 19:30 Nová Role u KV. / festival

6.6.2015 – od 17:00 Velké Popovice

13.6.2015 – od 19:00 Vrané nad Vltavou / Volejbalové slavnosti

20.6.2015 – od 20:00 Svatý Jan pod Skalou

26.6.2015 – od 20:00 Praha – Radost

27.6.2015 – od 18:00 Bukovinka u Brna – Volvo Truck Show 2015

3.7.2015 – od 21:00 Mirotice / Alšovy dny

10.7.2015 – od 20:00 Horní Planá / Markétská pouť 2015

25.7.2015 – od 20:30 Jílové u Prahy / Music fest Jílové

28.7.2015 – od 19:00 České Budějovice ( Kamelot- revival)

1.8.2015 – od 20:00 Březová – Oleško / Lámání prázdnin 2015

8.8.2015 – od 19:00 Praha / soukromá akce

15.8.2015 – od 17:00 Velké Popovice / soukromá akce

22.8.2015 – od 20:00 Zvole u Prahy / Ukončení prázdnin 2015

5.9. 2015 – od 15:00 Vel. Popovive – Brtnice / Sport Bar

11.9.2015 – od 20:00 Praha 6 – Radost / zahájení sezony

12.9.2015 – od ?? Jílové u Prahy / Dny evropského děditství 2015

19.9.2015 – od 21:00 Lhota u Dolních Břežan

26.9.2015 – od 20:00 Bořanovice u Prahy / Václavská zábava

10.10.2015 – od 14:30 Břevnovské posvícení 2015 / Praha 6

16.10.2015 – od 20:00 Praha 6 – Radost

17.10.2015 – od 20:00 Boudy / posvícenská zábava

21.10.2015 – od 17:00 natáčení TV Nova

22.10.2015 – od 18:00 natáčení TV nova

17.11.2015 – od 17:00 pivovar Únětice / narážení vánočního speciálu

20.11.2015 – od 20:00 Praha 6 – Radost

8.12.2015 – od 18:00 České Budějoivice / Adventní trhy

12.12.2015 – od 20:00 Vrané nad Vltavou / Mikulášská zábava

30.12.2015 – od 20:00 Praha 6 – Radost / Silvestr již 30.12. 


2014

11.1.2014 – od 20.00 Neratovice – ples

24.1.2014 – od 20.00 Radost, Praha 6

15.2. 2014 – od 20.00 Hradištko – ples

21.2. 2014 – od 20.00 Radost, Praha 6

15.3.2014 – od 20.00 Horosedly u Mirotic

28.3.2014 – od 20.00 Radost, Praha 6

30.5.2014 od 20.00 Radost.Praha 6

14.6.2014 – od 19.00 Vrané nad Vltavou – Volejbal. slavnosti 2014

27.6.2014 – od 20.00 Radost,Praha 6

12.7.2014 – od 20.00 Budy u Mirotic – Pouťová zábava

26.7.2014 – od 20.00 Březová okr.PZ – Lámání prázdnin 2014

7.8. 2014 – od 19.00 České Budějovice – náměstí

30.8. 2014 – od 20.00 Zvole u Prahy  (fotbalové hřiště) Loučení s prázdninami 2014

13.9.2014 – od 13:00 do 17.00 + od 20.00 + 21.30 Jílové u Prahy (náměstí)

19.9.2014 – od 20:00 Radost – Klub 66. , Praha 6 ( Břevnovská 5)

27.9. 2014 – od 20:00 Bořanovice u Prahy

29.9. 2014 – od 15:00 Praha 12 Modřany,OC Obzor,předvolební kampaňTOP09

4.10. 2014 – od 15:00 Velké Popovice

8.10.2014 – od 15:00 Praha 12 Modřany,Sofijské náměstí,předvolební kampaň TOP 09

11.10.2014 – Břevnovské posvícení 2014 , Praha 6, od 13:00 do 14:00 Flám

17.10.2014 – od 20:00 Radost – Klub 66. , Praha 6 (Břevnovská 5)

1.11. 2014 – od 19:00 Zbiroh – soukromá akce

15.11.2014 – od 18:00 Únětice – Únětický pivovar (narážení vánočního speciálu 2014)

20.11.2014 – od 20:00 Praha 1 – soukromá akce

5.12.2014 – od 20:00 Radost – Klub 66. , Praha 6.Mikulášská zábava 2014 + HOST – klávesové nástroje J.Němeček 🙂

9.12.2014 – od 18.00 České Budějovice (náměstí Otakara II – advetní koncert)

30.12.2014 – od 20:00 Radost – Klub 66. , Praha 6 (Břevnovská 5) Silvestr trochu jinak 🙂


2013

12.1.2013 – od 20.00 Neratovice – ples

8.3.2013 – od 20.00 Ples horolezců – Praha 5

12.4.2013 – od 20.00 na Dědině – Praha 6

20.4.2013 – od 20.00 klub Lávka – Skochovice (soukromá akce)

4.5.2013 – od 19.00 Říční lázně Radotín – Praha 5 ( Westernové rodeo )

25.5.2013 – od 20.00 Srbsko (soukromá akce)

8.6.2013 – od 20.00 Vrané nad Vltavou – volejbal. slavosti.

15.6.2013 – od 15.00 Praha 5 –  akce Pepsi

15.6.2013 – od 18.00 Mladá Boleslav

21.6.2013 – od 19.00 na Dědině – Praha 6 (vepřové hody)

8.8.2013 – od 19.00 nám. Přemysla Otakara II.- České Budějovice

13.9.2013 – od 19.00 Přelouč (soukromá akce)

14.9.2013 – od 20.00 Zvole u Prahy – fotbalové hřiště

28.9.2013 – od 19.00 Bořanovice – Václavská zábava

5.10.2013 – od 16.00 Brno – soukromá akce

19.10.2013 – od 20.00 Boudy okr.Písek – Posvícenská zábava

25.10 2013 – od 20.00 klub Radost, Praha 6

29.11.2013 – od 20.00 klub Radost, Praha 6

7.12.2013 – Vrané nad Vltavou,sokolovna – Mikulášská zábava

10.12.2013 – České Budějovice, nám.Otakara III.

14.12.2013 – od 19.00 Mokropsy – akce zelí

30.12.2013 – od 20.00 klub Radost,Praha 6 GENERÁLKA NA SILVESTR 2013


2012

14.1.2012 – od 20.00 Praha 6 – Na dědině (jen Pára a Baron) 

20.1.2012 – od 20.00 Praha 5 – ples horolezců 

21.1.2012 – od 20:00 Boudy okr.Písek – hasičský ples

25.2.2012 – od 20.00 Praha 6 – Na dědině

17.3.2012 – od 20.00 Nenačovice u Loděnic – klub Obecná škola

24.3.2012 – od 20.00 Praha 6 – Na dědině

31.3.2012 – od 19.30 Svárov u Unhoště – Ples

7.4.2012 – od 16.00 Praha 5 – Velikonoční trhy –  (Anděl)

14.4.2012 – od 20.00 Praha 6 – soukromá akce

20.4.2012 – od 20.00 Praha 6 – Na dědině

30.4.2012 – od 18.00 Zvole u Prahy – pálení ČARODĚJNIC 2012

12.5.2012 – od 20.00 Mladá Boleslav club-restaurace Rožátov

19.5.2012 – od 20.00 Koněprusy okr.Beroun

6.6.2012 – od 18.00 Praha 6 – Na dědině ( soukromá akce)

15.6.2012 – od 20.00 Odolena Voda – klub Santa Maria 

16.6.2012 – od 20.00 Vrané nad Vltavou – volejbalové slavnosti

21.6.2012 – od 20.00 Praha 10 – Ambrozie

28.6.2012 – od 19.00 Praha 6 – Na dědině – zahájení prázdnin 2012

29.6.2012 – od 18.00 Praha 6 – soukromá akce

21.7. 2012 od 20.00 Březová -Oleško „Lámání prázdnin 2012“

18.8.2012 – od 18.00  Nenačovoce u Loděnic – klub Obecná škola

23.8.2012 – od 19.00 České Budějovice – nám.Otakara II.

25.8.2012 – od 14.00 festival – Kokořínský důl (Kanina)

25.8.2012 – od 20.00 Zvole u Prahy (fotbalové hřiště)

15.9.2012 od 20.00 Jihlava V.I.P akce

22.9.2012 od 19.00 Pyžamová párty – Říční lázně Radotín -Praha 5

29.9.2012 od 19.00 Bořanovice u Prahy

13.10.2012 – od 21.00 Boudy – okr. Písek , Posvícenská zábava

19.102012 – od 19.00 Černošice- soukromá akce

26.10.2012 – od 20.00 Na Dědině, Praha 6

30.11.2012 – od 20.00 Na Dědině ,Praha 6

5.12.2012 – od 15.00 Vánoční trhy na Smíchově ,Praha 5

8.12.2012 – od 20.00 Mikulášská zábava – Vrané nad Vlatvou

20.12.2012 – od 20.00 Ples pro Ikem,Praha 4

23.12.2012 – od 20.00 Vánoční trhy na Smíchově,Praha 5

28.12.2012 – od 20.00 Na Dědině, Praha 6


2011

14.1.2011 – od 19:30 Restaurace na Hrádku, Praha 6

21.1.2011 – od 20:00 soukromá akce, okr. Písek

22.1.2011 – od 21:00 Boudy, okr. Písek, Hasičský bál

3.2.2011 – od 19:30 Restaurace Ambrozie, Praha 10

18.2.2011 – od 19:30 Restaurace na Hrádku, Praha 6

19.2.2011 – od 20:00 Kouřim – ples

3.3.2011 – od 19:30 Restaurace Ambrozie, Praha 10

4.3.2011 – od 20:00 U pramene, Praha 6 – Bubeneč

12.3.2001 – od 20:00 Hasičský ples, Ohrobec – PZ

18.3.2011 – od 19:30 Restaurace na Hrádku, Praha 6

25.3.2011 – od 20:00 U pramene, Praha 6 – Bubeneč  

7.4.2011 – od 19:30 Restaurace Ambrozie, Praha 10

8.4.2011 – od 20:00 U pramene, Praha 6 – Bubeneč

15.4.2011 – od 20:00 Sokolovna, Roztoky u Prahy

21.4.2011 – od 20:00 U pramene, Praha 6 – Bubeneč

29.4.2011 – od 19:30 Restaurace na Hrádku, Praha 6

30.4.2011 – od 19:00 Čarodějnice, Březová – Oleško ulice Na vrškách

5.5.2011 – od 19:30 Restaurace Ambrozie, Praha 10

12.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

13.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

15.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

16.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

17.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

18.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

19.5.2011 – od 19:30 Restaurace Ambrozie, Praha 10

21.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

22.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

23.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

24.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

27.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

28.5.2011 – od 18:00 Pivní festival, Praha 9 – Letňany

2.6.2011 – od 19:30 Restaurace Ambrozie, Praha 10

4.6.2011 – od 18:00 Zámek Stránov, Jizerní Vtelno – Dětský den

10.6.2011 – od 19:30 Restaurace Na dědině, Praha 6 – gril párty

11.6.2011 – od 23:00 Vrané nad Vltavou + soukromá akce

16.6.2011 – od 19:30 Restaurace Ambrozie, Praha 10

18.6.2011 – od 19:30 Branný dětský den, Březová – Oleško

30.6.2011 – od 20:30 BIKE club, Praha 6

2.7.2011 – od 14:00 Valečov u Mladé Boleslavi, Festival

2.7.2011 – od 20:00 Nenačovice u Loděnic, Restaurace Obecná škola

14.7.2011 – od 20:00 Restaurace Ambrozie, Praha 10

15.7.2011 – od 19:30 Restaurace Na dědině, Praha 6 – gril párty

16.7.2011 -od 20:00 Mladá Boleslav

30.7.2011 – od 20:00 Lámání prázdnin, Černíky (PZ)

20.8.2011 – od 18:00 Pyžamová párty, Radotín – Říční Lázně

23.8.2011 – od 19:00 České Budějovice, nám. Přemysla Otakara II.

25.8.2011 – od 19:00 České Budějovice, nám. Přemysla Otakara II. 

26.8.2011 – od 19:30 Restaurace Na dědině, Praha 6 – ukončení prázdnin

2.9.2011 – od 20:30 BIKE club, Praha 6

10.9.2011 – od 19:30 Restaurace Na dědině, Praha 6

15.9.2011 – od 20:00 Restaurace Ambrozie, Praha 10

1.10.2011 – od 20:00 Mokropsy – Jedličkovy lázně

15.10.2011 od 20:00 Nenačovice-Beroun,Obecná škola

20.10.2011 – od 20:00 Restaurace Ambrozie, Praha 10

28.10.2011 – od 21:00 Mirotice okr.Písek,Sokolovna

3.12.2011 – od 20:00 Mirotice okr.Písek,Sokolovna-Mukulášská zábav

3.12.2011 – od 15:00 České Budějovice,nám.Přemysla Otakara II.

6.12.2011 – od 15:00 Praha 5 – Vánoční trh

9.12.2011 – od 15:00 Praha 5 – Vánoční trhy 

9.12.2011 – od 20:00  Praha 3, soukromá akce

30.12.2011 -od 20:00 Praha 6,Na dědině generálka na Silvestr 2011 (jen Pára a Baron)